Imprints of love

Odciski psiego nosa mamy w domu na każdej szybie. Podobnie jest z łapkami. Ślady na podłodze, ślady na kanapie. Bez tego nasze życie byłoby nudne. Teraz okazało się, że odcisk naszej ukochanej psiej łapy możemy mieć na zawsze. Taki prezent zrobiło nam lapeczkowo.pl
Kurier przywiózł pięknie zapakowane pudełko, a w nim zestaw „Imprints of love” czyli masa modelarska, spersonalizowana szkatułka i patyczki do wykonania psiej pamiątki. Od razu usiedliśmy do wspólnej zabawy. Masę modelarską rozgniotłam i rozwałkowałam. Jej konsystencja jest bezzapachowa, nie klei się do rąk i nie pozostawia śladów. Wycięłam serce – tak, by zmieściło się w szkatułce. Gotową masę ułożyłam na papierze śniadaniowym i zachęciłam psa do odciśnięcia łapy. Najpierw wąchanie, a potem już współpraca. Po odciśnięciu łapy, zgodnie z instrukcją gotową masę odłożyłam na dobę, aby wyschła. Po tym czasie masa trafiła do szkatułki i jest jedną z naszych psich pamiątek.
Zaletą produktu jest też to, że jeśli nie wykorzystamy go od razu, to masę możemy schować do opakowania i szczelnie zamknąć, by ponownie skorzystać z niej np. za kilka godzin. Jej właściwości nadal są takie same. Poza tym, w naszym przypadku zostało jeszcze trochę masy po wycięciu serca, więc resztę wykorzystaliśmy do odcisku łapy kota.
lapeczkowo.pl przysłało nam zestaw MIDI, ale w ich ofercie są jeszcze wersje MINI i MAX. Istotne jest to, że masa do odcisku łapy jest bezpieczna dla pupila, nie uczula i nie przykleja się do łapy. A wszystko, co znaleźliśmy w paczce jest w ręcznie przygotowywane przez lapeczkowo.pl
Zestaw „Imprints of love” jest świetną pamiątką dla właściciela psa, ale może być również doskonałym prezentem.

Pozdrawiam,

A.


Jeśli korzystasz z naszych poleceń, chodzisz z psem naszymi śladami, a to co robimy uważasz za wartościowe, to możesz postawić nam kawę.
Postaw mi kawę na buycoffee.to


Możesz wesprzeć nas również w Patronite.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *