III Gliwicki Walentynkowy Psi Spacer Wielorasowy – relacja

Sześćset łap, dwieście serc i jeden wspólny spacer – III Gliwicki Walentynkowy Psi Spacer Wielorasowy. W tym roku zaprosiliśmy uczestników na miłosną przechadzkę do powiatu tarnogórskiego w gminie Świerklaniec, nad zalew Nakło – Chechło.

Właściciele zakochani w swoich czworonogach przyjechali z różnych stron Śląska, a także z woj. opolskiego. Byli przedstawiciele m.in. z Dąbrowy Górniczej, Wodzisławia Śląskiego, Gliwic, Tarnowskich Gór, Świerklańca, czy Goszyc. Przekrój ras również był duży – od małych po ogromnych milusińskich. W spacerze uczestniczyły m.in. pinczery, owczarki niemieckie, goldeny retrievery, setery irlandzkie czy nowofundlandy.

Spacer startował przy „Barze u Fridka”. Tam był punkt rejestracji uczestników, w którym odbierało się pakiety z upominkami dla psów. Uczestnicy znaleźli w nim m.in. chusteczki dla psów i próbki szamponów Francodex ufundowane przez sklep zoologiczny Fera.pl oraz rolki z workami na psie odchody ufundowane przez firmę Beco Pets Polska. Były też vouchery z rabatami na zakupy od Fera.pl i Hunter Polska. Salon Pielęgnacji Zwierząt „Gizell” z Gliwic, który był współorganizatorem spaceru zadbał o małe przekąski dla piesków, czyli tzw. PSIAlentynki, a także pomarańczowe chusty, w których psy przemaszerowały spacer.

Spacer rozpoczął się w samo południe. Trasa prowadziła dookoła zbiornika Nakło – Chechło, częściowo asfaltem, a częściowo leśną ścieżką. Uczestnicy w błyskawicznym tempie pokonali około 8 kilometrów. Po spacerze wrócili do punktu startu, by zapozować do pamiątkowego zdjęcia. Po wspólnej fotografii uczestnicy odebrali pamiątkowe dyplomy, które były niespodzianką od „Baru u Fridka”.

Honorowy patronat nad III Gliwickim Walentynkowym Psim Spacerem Wielorasowym objął wójt gminy Świerklaniec – Marek Cyl. Podczas spaceru obecna była redakcja TG Stacja, a relację z psiego spotkania można znaleźć TUTAJ.

GALERIA

DZIĘKUJEMY:

Salon Pielęgnacji Zwierząt „Gizell” – za współorganizację, PSIAlentynki, chusty i nagrody w konkursie oraz pomoc na każdym etapie i cierpliwość do naszych pomysłów

– Markowi Cylowi – wójtowi gminy Świerklaniec – za patronat honorowy i udostępnienie zalewu Nakło – Chechło dla psich łap

– Gizeli i Fridkowi z „Baru u Fridka” za udostępnienie lokalu i gościnność

– sklepowi zoologicznemu Fera.pl – głównemu sponsorowi za upominki dla uczestników

– firmie Hunter Polska za kupony rabatowe dla uczestników

– firmie Beco Pets Polska za rolki z workami na psie odchody

– Straży Miejskiej w Tarnowskich Górach za odblaski

– Straży Miejskiej w Gliwicach

– dziewczynom z TG Stacja za relację na żywo i dobry materiał po spacerze

– znajomym i rodzinie za pomoc logistyczną

– naszym wspaniałym uczestnikom za klimat i atmosferę tego wydarzenia.

DZIĘKUJEMY I DO ZOBACZENIA ZA ROK!


Jeśli korzystasz z naszych poleceń, chodzisz z psem naszymi śladami, a to co robimy uważasz za wartościowe, to możesz postawić nam kawę.
Postaw mi kawę na buycoffee.to


Możesz wesprzeć nas również w Patronite.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *