IV Gliwicki Walentynkowy Psi Spacer Wielorasowy

Dzień Zakochanych to idealna okazja do tego, by spędzić go z tymi, których na co dzień kochamy najbardziej – z naszymi psami. Dlatego też już po raz czwarty organizujemy walentynkowy spacer dla psów i ich właścicieli.

IV Gliwicki Walentynkowy Psi Spacer Wielorasowy odbędzie się 10 lutego. W tym roku zaplanowaliśmy go w parku w Świerklańcu. Honorowym patronat nad wydarzeniem objął wójt gminy Świerklaniec – Marek Cyl.

Trasa spaceru będzie prowadziła przez najpiękniejsze zakątki świerklanieckiego parku. Uczestnicy pokonają około 6 kilometrów. Razem z ukochanymi psami przemierzą asfaltowe ścieżki oraz leśne dukty. Tempo spaceru będzie dostosowane do wszystkich uczestników. Trzeba jednak pamiętać, że jest to spotkanie dla psów zdrowych i aktywnych.

W tym roku zmienia się nieco formuła spaceru. Dotąd nie pobieraliśmy wpisowego od uczestników. Tym razem będzie inaczej. Każdy, kto wcześniej zarejestruje się na spacer będzie zobowiązany do przyniesienia ze sobą ręczników papierowych i puszek z mokrą karmą. Wszystkie dary będą składane u wolontariuszy Azylu dla Zwierząt „Cichy Kąt” w Tarnowskich Górach i przekazane na rzecz tamtejszych mieszkańców. Dzięki temu będzie można nie tylko spędzić walentynkową niedzielę z ukochanymi czworonogami, ale przy okazji pomóc tym psom, które jeszcze nie mają kochających domów.

Trzeba pamiętać, że na trasie całego spaceru psy muszą być prowadzone na smyczy, a właściciele mają obowiązek sprzątania po swoich pieskach. Każdy uczestnik chcący wziąć udział w wydarzeniu musi wcześniej zgłosić swoją obecność. Zapisy ruszą 28 stycznia br. i będą trwały do 8 lutego br. lub do wyczerpania limitu miejsc. Informacje o zapisach będą dostępne na blogu, od 28 stycznia. Wydarzenie ma na celu promocję aktywnych wypadów z psem oraz wspólnego spędzania czasu z ukochanym czworonogiem na świeżym powietrzu oraz edukację w zakresie sprzątania po swoich psach.

ZAPISY! Osoby zainteresowane udziałem w spacerze prosimy o przesłanie maila zgłoszeniowego na adres: nawypadzpsem@gmail.com, a w treści podać imię i nazwisko, imię, rasę i wiek psa oraz ilość osób towarzyszących.

 

PLAN IV Gliwickiego Walentynkowego Psiego Spaceru Wielorasowego:

– 10.30 – 10.55 – rejestracja uczestników spaceru i zbiórka darów

– 11.00 – rozpoczęcie spaceru

– 11.30 – wspólne pamiątkowe zdjęcie

– 12.30 – zakończenie spotkania i pożegnanie uczestników spaceru

Dodatkowe informacje udzielane są mailowo pod adresem: kontakt@nawypadzpsem.pl lub nawypadzpsem@gmail.com

 

DOŁĄCZ DO WYDARZENIA NA FB: https://www.facebook.com/events/2254466924834300/

Pozdrawiam!

A.


Jeśli korzystasz z naszych poleceń, chodzisz z psem naszymi śladami, a to co robimy uważasz za wartościowe, to możesz postawić nam kawę.
Postaw mi kawę na buycoffee.to


Możesz wesprzeć nas również w Patronite.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *