Muzeum Papiernictwa w Dusznikach Zdroju

     Miejsce bardzo przyjazne dla psów! Nigdzie nie ma informacji na temat wprowadzania psa do środka, ale warto zapytać o to przy kasie. My tak zrobiliśmy kupując bilety i otrzymaliśmy zgodę na wejście z czworonogiem.

 

 

Do zwiedzenia w Muzeum Papiernictwa jest kilka sal wystawowych. Temat przewodni to oczywiście historia papieru i temu w większości poświęcona jest ekspozycja. Główną atrakcją jest możliwość odwiedzenia czerpalni, gdzie odbywa się  pokazowa rękodzielnicza produkcja papieru. Na dziedzińcu położonym tuż przy Muzeum prezentowana jest wystawa na temat historii drukarstwa. Do dyspozycji jest również sklep z muzealnymi pamiątkami. Dodatkowo każdy zwiedzający może zapoznać się z wystawą czasową.

 

 

 

 

A to wszystko ze swoim czworonogiem przy nodze. Pracownicy bardzo przyjaźnie nastawieni do psa. Otrzymaliśmy też zaproszenie do pohasania po dziedzińcu. Teren jest spory, więc jest gdzie spacerować. Są też tradycyjne kosze na śmieci, ale można do nich wrzucać to, co posprzątamy po piesku. Byliśmy bardzo mile zaskoczeni takim przyjęciem i jak najbardziej polecamy!

 

 

 

 

 

Pozdrawiam!
A.

Jeśli korzystasz z naszych poleceń, chodzisz z psem naszymi śladami, a to co robimy uważasz za wartościowe, to możesz postawić nam kawę.
Postaw mi kawę na buycoffee.to


Możesz wesprzeć nas również w Patronite.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *