Na psim wybiegu

     Tym razem Tija hasała po psim wybiegu w Chorzowie. Obiekt zlokalizowany jest na terenie Parku Śląskiego, gdzie każdy właściciel ma obowiązek prowadzenia psa na smyczy, o czym przypominają specjalne tabliczki.

 

 

Psi wybieg położony jest przy Alei Głównej, nieopodal Stadionu Śląskiego. Tutaj pies może poruszać się bez smyczy. To dość duży teren ogrodzony siatką. Rośnie tam sporo drzew, więc w słoneczne dni psiaki mogą liczyć na cień. Na drzewach zostały zamontowane dwa 20 litrowe kanistry z wodą. Poza tym żadnych dodatkowych atrakcji dla psiaków nie przewidziano.

 

 

 

 

Właściciele mają do dyspozycji dwie ławki. Kosze na psie odchody też są, ale zostały usytuowane poza ogrodzeniem . Żeby wyrzucić to, co posprzątaliśmy po piesku musimy opuścić wybieg.

 

 

 

Minusem niestety jest furtka prowadząca do obiektu. Otwiera się na zewnętrzną stronę, więc trzeba ją zabezpieczać drutem. Inaczej piesek, który ewentualnie na nią wskoczy i otworzy, to ucieknie na zewnątrz. W samym parku nigdzie nie ma żadnych oznaczeń prowadzących do wybiegu. Miejsce  ciekawe, ale wymaga dopracowania.

 

Pozdrawiam!
A.

Jeśli korzystasz z naszych poleceń, chodzisz z psem naszymi śladami, a to co robimy uważasz za wartościowe, to możesz postawić nam kawę.
Postaw mi kawę na buycoffee.to


Możesz wesprzeć nas również w Patronite.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *