II Gliwicki Walentynkowy Psi Spacer Wielorasowy

Ponad 100 psów i blisko 150 ludzi – tylu Was wzięło udział w I Gliwickim Walentynkowym Psim Spacerze Wielorasowym. Frekwencja i zainteresowanie spotkaniem przerosło wtedy nasze wyobrażenie o tym wydarzeniu. To też pokazało, że jest potrzeba organizowania wspólnych wypadów dla gliwickich psów i ich właścicieli.

Dlatego też wychodzimy naprzeciw Waszym oczekiwaniom i już teraz zapraszamy wszystkich chętnych do udziału w II Gliwickim Walentynkowym Psim Spacerze Wielorasowym! W tym roku będzie inaczej, ale mamy nadzieję, że równie fajnie! W końcu to Wy i Wasze psy tworzycie klimat tego spaceru. Podobnie jak przed rokiem razem z nami spotkanie organizuje Salon Pielęgnacji Zwierząt „Gizell”. Poza tym dołączyła do naszego grona Szkoła dla Psów „Szeptun”.

Kiedy i gdzie?

Spotykamy się już 12 lutego br. w Goszycach – małej miejscowości położonej 20 km od centrum Gliwic (pomiędzy Sierakowicami a Kotlarnią przy DW 408). Zbiórka odbędzie się na wybiegu Szkoły dla Psów „Szeptun”, przy ul. Wiejskiej 44. Tam po dokonaniu rejestracji uczestnicy spaceru wyruszą w trasę. Do pokonania będzie ok. 8 kilometrów. Trasa spaceru poprowadzi leśnymi ścieżkami. Tempo dostosujemy do naszych uczestników. Po spacerze znów wrócimy na wybieg, by nasze psy mogły wspólnie pobiegać. Wtedy będzie też możliwość zasięgnięcia porad behawioralnych (Szkoła dla Psów „Szeptun”) oraz konsultacji dotyczących pielęgnacji psa (Salon Pielęgnacji Zwierząt „Gizell”). Udział w spotkaniu jest bezpłatny, ale ilość miejsc jest ograniczona!

Zapisy!

W spacerze może uczestniczyć pies z właścicielem lub opiekunem i jedną osobą towarzyszącą. Każdy uczestnik chcący wziąć udział w wydarzeniu musi wcześniej zgłosić swoją obecność wysyłając maila na adres: nawypadzpsem@gmail.com  w treści podając swoje imię i nazwisko, imię psa, rasę i wiek psa oraz informację, czy będzie z osobą towarzyszącą.

Niespodzianka!

W tym roku mamy dla Was wyjątkową niespodziankę! Przeprowadzimy konkurs, w którym nagrodą główną będzie weekend w Karkonoszach ufundowany przez Szkołę dla Psów „Szeptun”. Na tym jednak nie koniec atrakcji! Każdy pies, który będzie uczestniczył w spacerze otrzyma Pakiet Uczestnika, w którym znajdzie m.in. PSIAlentynkę od Salonu Pielęgnacji Zwierząt „Gizell”.

Poza dobrą zabawą stawiamy przede wszystkim na bezpieczeństwo. Dlatego też o naszą widoczność podczas spaceru zadba Wydział Studiów Społecznych w Gliwicach Wyższej Szkoły Bezpieczeństwa, który przekazał dla uczestników odblaskowe opaski.

 

 

PLAN II Gliwickiego Walentynkowego Psiego Spaceru Wielorasowego:

– 11.30 – 11.55 – rejestracja uczestników spaceru i odbiór Pakietów Uczestnika

– 12.00 – rozpoczęcie spaceru

– ok. 14.00 – powrót na wybieg i wspólne bieganie oraz konsultacje behawioralne i porady dot. pielęgnacji psów

– 14.30 –konkurs

– 15.00 – zakończenie spotkania i pożegnanie uczestników spaceru

Dodatkowe informacje udzielane są mailowo pod adresem: nawypadzpsem@gmail.com

ZAPRASZAMY! 🙂

REGULAMIN KONKURSU

REGULAMIN NAGRODY GŁÓWNEJ

Pozdrawiam!

A.


Jeśli korzystasz z naszych poleceń, chodzisz z psem naszymi śladami, a to co robimy uważasz za wartościowe, to możesz postawić nam kawę.
Postaw mi kawę na buycoffee.to


Możesz wesprzeć nas również w Patronite.

1 myśl na “II Gliwicki Walentynkowy Psi Spacer Wielorasowy

  1. Pingback:II Gliwicki Walentynkowy Psi Spacer Wielorasowy | Śląskie Trendy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *