Zestaw rowerowy Trixie

Po dogtrekkingu i canicrossie przyszedł czas na… bieganie przy rowerze. Od jakiegoś czasu Tija chętnie biega właśnie w ten sposób. Nie byłoby to możliwe, gdyby nie specjalny zestaw rowerowy Trixie. Akcesoria dostarczył nam niezawodny sklep zoologiczny Fera.pl
Zestaw Trixie składa się z dystansu , krótkiej smyczy i elastycznej smyczy. Jest łatwy i szybki do montażu i demontażu. Dystans musi być usytuowany na ramie roweru, pod siedzeniem. Jest mocowany na sztywno, co zapewnia bezpieczeństwo zarówno psu jak i rowerzyście. W zestawie znajdują się wszystkie potrzebne śruby, uszczelki i zaślepki. Montażu można dokonać bez użycia kluczy czy innych narzędzi.
Dzięki zestawowi Trxie pies przywiązany jest bezpośrednio do roweru. Rowerzysta ma wówczas wolne ręce, może swobodnie trzymać kierownicę i bezpiecznie hamować. Dzięki elastycznej smyczy i zapięciu na rzep nie ma ryzyka utraty równowagi czy zagrożenia bezpieczeństwu psa. Smycz elastyczna z rzepem ma też inną zaletę – może być regulowana zarówno pod duże, jak i małe psy. To zapewnia komfort spaceru przy rowerze każdemu pupilowi, bez względu na jego wielkość czy rasę.
Zestaw idealnie sprawdza się na ścieżkach rowerowych, gdzie trzeba czuwać nad bezpieczeństwem czworonoga. Dla nas to idealne rozwiązanie na zapewnienie ruchu zarówno Tijce, jak i sobie. Zdecydowanie polecamy na wypad z psem!

ZOBACZ FILM: TUTAJ!

Pozdrawiam,
A.


Jeśli korzystasz z naszych poleceń, chodzisz z psem naszymi śladami, a to co robimy uważasz za wartościowe, to możesz postawić nam kawę.
Postaw mi kawę na buycoffee.to


Możesz wesprzeć nas również w Patronite.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *