Odkurzacz Roidmi X30 Power (Pro) dla domu, w którym mieszka pies

Życie z Tiją to nie tylko wypady, spacery i wyjazdy. To też codzienne obowiązki. W tym utrzymanie w czystości mieszkania, legowiska psa i samochodu, czyli trzech miejsc, w których Tija przebywa każdego dnia. Dlatego też codziennie mierzymy się z podłogą usłaną sierścią, odbitymi śladami łap na panelach oraz sierścią w aucie.

Dzięki współpracy z firmą Roidmi w ostatnim czasie życie ułatwia nam pionowy odkurzacz bezprzewodowy Roidmi X30 Power (Pro). To sprzęt, który jest dedykowany właścicielom zwierząt.

Zalety bezprzewodowego odkurzacza

Co wyróżnia Roidmi X30 Power (Pro)? Na pewno silnik o prędkości 120 000 rpm, duża siła ssania 26 500 Pa i wytrzymała bateria zapewniająca 70 minut pracy. Pełna bateria wystarcza na odkurzenie powierzchni do 450 m2. To jednak nie wszystko. Dużą zaletą odkurzacza jest jego mobilność. Dzięki temu, że jest bezprzewodowy, to bez problemu można nim dotrzeć do każdego zakątka w mieszkaniu. Przy tych wszystkich zaletach odkurzacz nie jest ciężki – waży zaledwie 1,5 kg. Można go z łatwością przenosić pomiędzy pomieszczeniami, po schodach czy odkurzyć np. pajęczyny pod sufitem.

Mobilny, więc i do samochodu

Dla osób, które tak jak my podróżują z psem samochodem dużym udogodnieniem jest możliwość zabrania sprzętu do auta i odkurzenia sierści. Pomimo ochronnej maty na siedzeniu, piach i psie włosy zawsze zostają na kanapie czy dywanikach. Wystarczy naładowana bateria, aby po każdej podróży móc odświeżyć samochód.

Specjalna szczotka wyczyści legowisko i… wyczesze psa

Do odkurzacza w zestawie dołączone są wymienne szczotki. Dzięki nim można kompleksowo i wygodnie wysprzątać niemal wszystko. W tym legowisko dla psa, które wymaga codziennego odświeżenia. Dzięki końcówce Mattress Brush możliwe jest odkurzanie nie tylko materaców, sof, łóżek i poduszek, ale też właśnie posłania dla psa, na którym często pojawiają się roztocza. Do odkurzacza dołączono również szczotkę dla zwierząt. Z końcówką Pet Brush możliwe jest wyczesanie psa z jednoczesnym wciągnięciem sierści do odkurzacza. A co z kanapą, na której leży pies? Do ich czyszczenia dodatkowo przeznaczona jest szczotka szczelinowa. Dzięki niej można odkurzyć sofę w najgłębszych zakamarkach.

Odkurzone i umyte podłogi

Do odkurzacza Roidmi X30 Power (Pro) dołączono też szczotkę elektryczną, która idealnie zbiera sierść z każdego rodzaju podłogi (np. kafelki, panele, wykładziny). I co dla nas ważne przy sierści, jaką ma Tija – szczotka wyposażona jest w system zapobiegający zaplątywaniu się w nią włosów. Skutecznie sprząta i bez problemu można utrzymać ją w czystości. Dodatkowo elektroszczotka posiada automatyczne podświetlenie led, więc podczas sprzątania w ciemnych zakamarkach lub w ciemnym pomieszczeniu nie można pominąć kurzu czy sierści. Odkurzacz ma jeszcze jedną ogromną zaletę – myje podłogę. To za sprawą doczepianego na przyssawce magnetycznej modułu z mopem i zbiornikiem na wodę. Ta funkcja sprawdzi się do przemywania podłogi po spacerze w deszczowe dni.

Pierwszy odkurzacz, którego Tija się nie boi

Roidmi X30 Power (Pro) jest odkurzaczem z potrójną redukcją hałasu. Sprzęt cicho pracuje, a jego poziom głośności nie przekracza 83 dB. Dlatego to pierwszy odkurzacz, którego Tija się nie boi. Szum, który generuje podczas pracy w żaden sposób nie jest dla niej uciążliwy.

Nowoczesny design i funkcjonalny wyświetlacz

Sprzęt jest wyposażony w wyświetlacz OLED. Na nim wyświetlą się informacje o stanie poziomu baterii, poziomu wypełnienia zbiornika na brud, mocy z jaką pracuje odkurzacz, a nawet o ilości spalonych kalorii podczas sprzątania.

Wygodne przechowywanie i bezdotykowe czyszczenie

Odkurzacz nie zajmuje dużo przestrzeni w mieszkaniu, bo do zestawu jest dołączony magnetyczny uchwyt, który dodatkowo pełni funkcję bezprzewodowej ładowarki. Urządzenie jest ładowane zawsze wtedy, gdy stoi na swoim miejscu. Zbiornik na kurz opróżnia się przez naciśnięcie jednego guzika, bez konieczności dotykania zanieczyszczeń. Pojemnik oraz części filtra można umyć.

Aplikacja w telefonie

Dla Roidmi X30 Power (Pro) została uruchomiona dedykowana aplikacja, z którą można zintegrować odkurzacz. Po zainstalowaniu jej w telefonie aplikacja przypomni o napięciu baterii i zapełnieniu pojemnika na kurz.
Urządzenie towarzyszy nam od kilku tygodni. Każdego dnia przynajmniej raz dzielnie radzi sobie z utrzymaniem porządku. Przy psach z taką sierścią jak ma Tija jest po prostu niezbędny.

Zobacz:
Roidmi Polska na Facebooku

Roidmi Polska na Instagramie


Jeśli korzystasz z naszych poleceń, chodzisz z psem naszymi śladami, a to co robimy uważasz za wartościowe, to możesz postawić nam kawę.
Postaw mi kawę na buycoffee.to


Możesz wesprzeć nas również w Patronite.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *